Kombinezony damskie – nie bój się nowości!

Kombinezony damskie wydają się dość trudnym elementem stylizacyjnym. Wiele pań ma także wątpliwości co do walorów swojej sylwetki. Myślą, że kombinezony damskie, tak jak żaden inny element garderoby, podkreśli niedostatki ich figury. To prawda, ubranie to należy zestawiać z uwagą i starannie dopasowywać do kształtu sylwetki. Jednak jeśli zrobimy to dobrze, efekty będą spektakularne.

Kombinezony damskie nosimy zwłaszcza latem. Materiał użyty do ich produkcji to głównie przewiewne tkaniny, dlatego nawet te z długimi rękawami można zakładać w ciepłych miesiącach. Jako że kombinezony damskie to jeden kawałek materiału, stanowią świetny patent na letni total look.

Kombinezony damskie dla Ciebie i dla mnie

Szalenie modne są dziś kombinezony damskie z długimi rękawami i nogawkami. Zestawione z butami na wysokim obcasie świetnie wydłużą nogi zwłaszcza, jeśli będą posiadać lekko podwyższony stan. Takie kombinezony najlepiej prezentują się na paniach wysokich i szczupłych, ale nie tylko one mogą się na nie decydować.

Panie „klepsydry” także polubią ten krój, jako że podkreśla on biodra i smukłą kibić. Jeśli chcesz dodatkowo wydłużyć sylwetkę i dodać jej lekkości, wybieraj długie kamizelki damskie do kompletu. Podobną funkcję będą pełnić rozpięte lekkie płaszcze damskie. Nie zapomnij o szpilkach!

Kombinezony damskie… i jeszcze kilka pomysłów

Na wakacje wybierzmy subtelne kombinezony damskie z koronkami. Mogą być one utrzymane w stylu hippie lub romantycznym. Ważne, aby materiał, z którego są wykonane cechował się delikatnością i zwiewnością.

Do urlopu daleko, a Ty przygotowujesz się na spędzenie lata w mieście? Nic się nie martw! Krótkie kombinezony damskie skutecznie poprawią Ci nastrój. Z nimi od razu poczujesz się jak na wakacjach! Tego rodzaju kombinezony damskie są polecane paniom o sylwetce jabłka, które często mogą pochwalić się zgrabnymi nogami. Nie warto ich zasłaniać, więc stawiaj na kuse dodatki, np. sięgające pasa kurtki damskie ramoneski.