• Kurtka przejściowa w typie bluzy beżowa

    149,00 

  • Kurtka przejściowa w typie bluzy camel

    149,00 

Bluzy z kieszeniami damskie – dlaczego je kochamy?

Zapracowanym i dynamicznym kobietom kieszenie wydają się praktyczniejsze, niż torebka, w której jak wiadomo, czasem ciężko jest cokolwiek znaleźć. Bluzy z kieszeniami damskie mają tę zaletę, że wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy możemy mieć przy sobie. Klucze, telefon, mały portfel i kilka innych drobiazgów: wielofunkcyjne bluzy pomieszczą to wszystko i dużo więcej!

Jednak jeśli chodzi o bluzy z kieszeniami damskie, warto zwracać uwagę nie tylko na ilość, ale i na jakość kieszeni. Niedokładne wykończenie, prujący się szew, czy zbyt cienki materiał powinny wzbudzić naszą czujność. Niestaranność w tym zakresie może nas bowiem kosztować zagubienie wartościowych rzeczy przez nagle powstałą dziurę.

Bluzy z kieszeniami damskie i ich rodzaje

Bluzy z kieszeniami damskie mogą posiadać różne rodzaje kieszeni. Popularne są te wewnętrzne, prawie niewidoczne, najczęściej zamykane na suwak. Ich zaletą jest bezpieczeństwo i zróżnicowana wielkość. Uwielbiamy malutkie zapinane kieszonki na rękawach! Bluzy z kieszeniami damskie w stylu hoodie posiadają najczęściej jedną centralną kieszeń-kangurka. Może ona dużo pomieścić i ogrzeje ręce w chłodne wieczory, jednak nie przeładowuj jej zbytnio, gdyż optycznie powiększysz brzuszek.

Na kieszenie muszą uważać także panie o szerokich biodrach. Bluzy z kieszeniami damskie sięgające ud i posiadające kieszenie na tej wysokości będą niestety poszerzać dolną część ciała. Jeśli jesteś panią o sylwetce gruszki decyduj się na krótkie bluzy z kieszeniami damskie lub takie, które kieszenie mają wszyte do wewnątrz.

Bluzy z kieszeniami damskie na tysiące okazji

Z czym łączyć bluzy z kieszeniami damskie? Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Na sportowo pasować do nich będą spodnie bojówki i trapery. W wersji miejskiej stawiaj na kamizelki pikowane i jeansy boyfriend. Udając się do klubu dobieraj do bluzy błyszczące kurtki bomberki, plisowane minispódniczki i martensy. W odważniejszej wersji zamiast ciężkich butów decyduj się na zamszowe kozaki za kolano.